System Relax Impact

Otulające morze bąbelków na nogach i pośladkach

Relax Impact System jest doskonałym uzupełnieniem globalnego i integralnego masażu, do którego dąży Aquavia. Składa się on z dodatkowej pompy masującej gorącym powietrzem, kierowanym przez dysze umieszczone pod nogami i pośladkami użytkownika.

Pompa powietrza, która jest całkowicie niezależna, pobiera powietrze z otoczenia i podgrzewa je za pomocą elementów grzewczych, aż osiągnie taką samą temperaturę jak woda. Dzięki Relax Impact System możesz cieszyć się relaksującym masażem w swoim spa. Po uderzeniu powietrza pod nogi i pośladki, staje się ono morzem bąbelków, które otulają ciało i zapewniają niezwykle relaksujące doznania.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Wtrysk ozonu w procesie filtracji w celu neutralizacji mydła, olejów i innych trudnych do usunięcia osadów.Aquavia Spa's Clean Water wykorzystuje wtrysk ozonu w celu poprawy filtracji w spa, gwarantując czystą wodę o zwiększonej wydajności 80%.

Więcej informacji

Jakość i temperatura wody z maksymalną trwałością i stylem pokrywyOdkryj innowacyjne pokrywy Prime Tex Cover, zaprojektowane tak, aby podnieść elegancję i styl Twojego spa.

Więcej informacji

Energooszczędna izolacjaSystem izolacji EcoSpa w Aquavia Spa zapewnia stałą temperaturę wody i do 69% oszczędności energii, nawet w zimnym klimacie, promując wydajność i poszanowanie środowiska.

Więcej informacji

Wysokiej jakości oświetlenie LED obudowy spaOświetlenie Pure Line Aquavia Spa zmienia estetykę spa dzięki polichromatycznemu oświetleniu LED, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewną

Więcej informacji

Silny wpływ jednego z najbardziej kreatywnych miast na świecieAquavia Spa łączy kreatywny dynamizm Barcelony z innowacyjnością w inżynierii, oferując unikalne i ekskluzywne spa, zaangażowane w jakość, efektywność energetyczną i zrów

Więcej informacji