EcoSpa

Wydajny system izolacji dla Twojego spa

Wszystkie wanny z hydromasażem Aquavia Spa są opcjonalnie wyposażone w system izolacji EcoSpa, składający się z kilku warstw pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości, który pozwala na utrzymanie temperatury wody przy 69% oszczędności energii nawet w ekstremalnych temperaturach -15ºC.

Wyniki testów przeprowadzonych przez zespół R&D&I Aquavia Spa potwierdzają ogromną ochronę termiczną zapewnianą przez EcoSpa, która jest szczególnie odpowiednia dla obszarów o ekstremalnie zimnym klimacie, ale także dla każdego spa na zewnątrz lub dla użytkowników, którzy chcą zoptymalizować zużycie energii.

EcoSpa (zwana dalej „eco„) została również zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska. Marnotrawstwo energii szkodzi naszej gospodarce, ale w końcu jest częścią jednego z największych globalnych problemów.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie w Europie, z certyfikatem najwyższej jakościW obliczu trendu decentralizacji produkcji, Aquavia Spa zdecydowała się utrzymać własną produkcję, w Cervera (70 km od Barcelony), wszystkich naszych spa i basenów.

Więcej informacji

Aromaty, które personalizują środowisko i poprawiają samopoczucieCiesz się przyjemnymi zapachami w swoim spa dzięki opcji Aromaterapii, która wzmacnia doznania hydroterapii bez pozostawiania śladów, zapewniając korzyści dla zdrowia i dobrego

Więcej informacji

Chromoterapia dla poprawy samopoczucia i zdrowiaSystem Colour Sense zamienia spa w centrum chromoterapii, wykorzystując oświetlenie LED do wyświetlania określonych kolorów lub sekwencji światła, które mają pozytywny wpływ

Więcej informacji

Dodatkowe wstrzyknięcie gorących i otaczających bąbelków na nogi i pośladkiCiesz się relaksującym masażem w swoim spa dzięki Relax Impact System od Aquavia Spa, który oferuje otaczające morze bąbelków specjalnie ukierunkowanych na nogi i pośladki, z

Więcej informacji

Doskonała osłona chroniąca temperaturę i jakość wodyEnergooszczędna pokrywa Aquavia Spa to ulepszona pokrywa spa, która minimalizuje straty ciepła i parowanie wody, oferując oszczędność energii i uproszczoną konserwację.

Więcej informacji