High Performance Water Care

Wysokowydajna filtracja ciśnieniowa

Dzięki systemowi High Performance Water Care spa zbiera wodę i podaje ją pod wysokim ciśnieniem do filtra. Proces ten sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie zostają natychmiast zatrzymane w filtrze, dzięki czemu filtracja jest szybsza, skuteczniejsza i optymalizuje jakość wody w wyraźnie inny sposób w porównaniu do filtrów konwencjonalnych. Ma to również pozytywny wpływ na wymagania konserwacyjne i żywotność samego filtra.

Dzięki dodatkowej wartości komory ciśnieniowej system High Performance Water Care wykorzystuje skuteczność konwencjonalnych filtrów, umożliwiając w ten sposób łatwą konserwację spa: wystarczy otworzyć pokrywę, aby uzyskać dostęp do filtra.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie w Europie, z certyfikatem najwyższej jakościW obliczu trendu decentralizacji produkcji, Aquavia Spa zdecydowała się utrzymać własną produkcję, w Cervera (70 km od Barcelony), wszystkich naszych spa i basenów.

Więcej informacji

Dodatkowe wstrzyknięcie gorących i otaczających bąbelków na nogi i pośladkiCiesz się relaksującym masażem w swoim spa dzięki Relax Impact System od Aquavia Spa, który oferuje otaczające morze bąbelków specjalnie ukierunkowanych na nogi i pośladki, z

Więcej informacji

Wtrysk ozonu w procesie filtracji w celu neutralizacji mydła, olejów i innych trudnych do usunięcia osadów.Aquavia Spa's Clean Water wykorzystuje wtrysk ozonu w celu poprawy filtracji w spa, gwarantując czystą wodę o zwiększonej wydajności 80%.

Więcej informacji

Obudowy bez śrub, z wygodnym mechanizmem otwieraniaWoodermax od Aquavia Spa to ekskluzywne obudowy spa z systemem mocowania paneli, który eliminuje widoczne śruby, oferując prostą i praktyczną instalację i konserwację przez jed

Więcej informacji