Oświetlenie Pure Line

Światło, które zmienia wszystko

Oświetlenie Pure Line zmienia wygląd spa, a wraz z nim estetykę całej przestrzeni, w której jest zainstalowane. Jest to polichromatyczny system oświetlenia LED na całym zewnętrznym pasie obwodowym niektórych spa z serii Exclusive i Premium.

Oświetlenie tego pasa w obudowach spa ma ten sam kolor, co system chromoterapii Colour Sense. Innymi słowy, Pure Line Lighting wzmacnia relaksującą moc chromoterapii, wypełniając całą przestrzeń kolorem i tworząc absolutnie magiczną atmosferę.

Funkcja Pure Line Lighting wzbogaca również estetycznie wnętrze lub zewnętrzną przestrzeń, w której zainstalowane jest spa. Podnosi status wanny z hydromasażem i sprawia, że staje się ona głównym i istotnym elementem miejsca w którym się znajduje.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Aromaty, które personalizują środowisko i poprawiają samopoczucieCiesz się przyjemnymi zapachami w swoim spa dzięki opcji Aromaterapii, która wzmacnia doznania hydroterapii bez pozostawiania śladów, zapewniając korzyści dla zdrowia i dobrego

Więcej informacji

Zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie w Europie, z certyfikatem najwyższej jakościW obliczu trendu decentralizacji produkcji, Aquavia Spa zdecydowała się utrzymać własną produkcję, w Cervera (70 km od Barcelony), wszystkich naszych spa i basenów.

Więcej informacji

Obudowy bez śrub, z wygodnym mechanizmem otwieraniaWoodermax od Aquavia Spa to ekskluzywne obudowy spa z systemem mocowania paneli, który eliminuje widoczne śruby, oferując prostą i praktyczną instalację i konserwację przez jed

Więcej informacji

Energooszczędna izolacjaSystem izolacji EcoSpa w Aquavia Spa zapewnia stałą temperaturę wody i do 69% oszczędności energii, nawet w zimnym klimacie, promując wydajność i poszanowanie środowiska.

Więcej informacji

Wysokowydajna filtracja ciśnieniowa High Performance Water Care firmy Aquavia Spa oferuje wydajne filtrowanie pod wysokim ciśnieniem, które optymalizuje jakość wody i ułatwia konserwację spa, zapewniając doskona

Więcej informacji