Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna inżynieria

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jej kosmopolityczny charakter i kreatywna tradycja sprawiają, że jest jedną z kolebek wielkich międzynarodowych trendów i jednym z biegunów innowacji w Europie.

Aquavia Spa jest przesiąknięta tą esencją, aby ustanowić swój własny styl, z kreatywnymi inżynierami i innowacyjnymi projektantami. Dzięki temu twórczemu powołaniu, zgodnie ze strategiczną wizją naszego kierownictwa, produkujemy unikalne spa o własnym charakterze i ekskluzywnym designie.

Podczas procesu projektowania Aquavia Spa czerpie inspirację z badań nad trendami estetycznymi, a także z ciągłych badań nad materiałami, elementami konstrukcyjnymi oraz mechanizmami technicznymi i technologicznymi prowadzonymi przez nasz dział R&D&I, z wyraźnym naciskiem na wrażenia użytkownika (UX).

Podsumowując, nasze zaangażowanie w innowacje i wzornictwo sprawia, że nasze produkty są atrakcyjne, nowoczesne i ekskluzywne, niezależnie od gamy, do której należą, z silnym naciskiem na jakość, efektywność energetyczną i zrównoważenie środowiskowe.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Pompa ciepła: Optymalizacja czasu podgrzewania i konserwacji wody w spaPompa ciepła: Optymalizacja czasu podgrzewania i konserwacji wody w spa.

Więcej informacji

Doświadczenie wykraczające poza wodę, niech dotyk zaatakuje Twoje zmysły od początku do końcaObudowa Aurora to innowacyjna, zmysłowa i zrównoważona propozycja. Tym razem nasze doświadczenie zaczyna się od zewnątrz, z obudowami, które budzą wszystkie zmysły.

Więcej informacji

Chromoterapia dla poprawy samopoczucia i zdrowiaSystem Colour Sense zamienia spa w centrum chromoterapii, wykorzystując oświetlenie LED do wyświetlania określonych kolorów lub sekwencji światła, które mają pozytywny wpływ

Więcej informacji

Zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie w Europie, z certyfikatem najwyższej jakościW obliczu trendu decentralizacji produkcji, Aquavia Spa zdecydowała się utrzymać własną produkcję, w Cervera (70 km od Barcelony), wszystkich naszych spa i basenów.

Więcej informacji

Aromaty, które personalizują środowisko i poprawiają samopoczucieCiesz się przyjemnymi zapachami w swoim spa dzięki opcji Aromaterapii, która wzmacnia doznania hydroterapii bez pozostawiania śladów, zapewniając korzyści dla zdrowia i dobrego

Więcej informacji