Ultraviolet Treatment

Koniec z zapachem chloru i podrażnieniami oczu w spa

Ultraviolet Treatment minimalizuje użycie chemikaliów do dezynfekcji wody i utrzymuje spa zawsze czyste, przejrzyste, świeże i zdrowe. Jest to system dezynfekcji oparty na technologii UV, który wykorzystuje lampę ultrafioletową do niszczenia bakterii i innych zarazków w wodzie.

Światło ultrafioletowe (UV ) to formuła dezynfekcji, która jest najbardziej przyjazna dla zdrowia ludzkiego i środowiska. Rozkłada chlor i zwielokrotnia jego działanie, oszczędzając w ten sposób 80% tego produktu i unikając stosowania innych środków chemicznych przeciwko glonom. W skrócie:

  • Zapewnia świeżą, czystą i klarowną wodę
  • Skutecznie i bezpiecznie dezynfekuje wodę w spa
  • Całkowicie chroni wodę przed zarazkami i pleśnią
  • Zmniejsza zużycie chloru i innych produktów nawet o 80%.
  • Zapobiega zapachowi chloru oraz podrażnieniom skóry i oczu
  • Jest bardziej przyjazne dla środowiska

W rezultacie, Ultraviolet Treatment pomaga zaoszczędzić na środkach chemicznych i konserwacji oraz wydłuża żywotność spa.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Chromoterapia dla poprawy samopoczucia i zdrowiaSystem Colour Sense zamienia spa w centrum chromoterapii, wykorzystując oświetlenie LED do wyświetlania określonych kolorów lub sekwencji światła, które mają pozytywny wpływ

Więcej informacji

Wtrysk ozonu w procesie filtracji w celu neutralizacji mydła, olejów i innych trudnych do usunięcia osadów.Aquavia Spa's Clean Water wykorzystuje wtrysk ozonu w celu poprawy filtracji w spa, gwarantując czystą wodę o zwiększonej wydajności 80%.

Więcej informacji

Silny wpływ jednego z najbardziej kreatywnych miast na świecieAquavia Spa łączy kreatywny dynamizm Barcelony z innowacyjnością w inżynierii, oferując unikalne i ekskluzywne spa, zaangażowane w jakość, efektywność energetyczną i zrów

Więcej informacji

Wysokiej jakości oświetlenie LED obudowy spaOświetlenie Pure Line Aquavia Spa zmienia estetykę spa dzięki polichromatycznemu oświetleniu LED, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewną

Więcej informacji