Panel dotykowy Wi-Fi

Pełna kontrola nad spa z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

Podczas gdy BALBOA® pozwala kontrolować i programować podstawowe funkcje wszystkich naszych wanien spa, od włączania pomp masujących po ustawianie cykli filtracji, Wifi Touch Panel sprawia, że kontrola ta jest całkowicie zdalna i mobilna, odpowiednia dla najnowocześniejszych urządzeń mobilnych i tabletów z systemami operacyjnymi Android i iOs (Apple).

Oprócz wygody, Wifi Touch Panel jest doskonałym narzędziem do optymalizacji efektywności energetycznej spa.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Energooszczędna izolacjaSystem izolacji EcoSpa w Aquavia Spa zapewnia stałą temperaturę wody i do 69% oszczędności energii, nawet w zimnym klimacie, promując wydajność i poszanowanie środowiska.

Więcej informacji

Silny wpływ jednego z najbardziej kreatywnych miast na świecieAquavia Spa łączy kreatywny dynamizm Barcelony z innowacyjnością w inżynierii, oferując unikalne i ekskluzywne spa, zaangażowane w jakość, efektywność energetyczną i zrów

Więcej informacji

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Doskonała osłona chroniąca temperaturę i jakość wodyEnergooszczędna pokrywa Aquavia Spa to ulepszona pokrywa spa, która minimalizuje straty ciepła i parowanie wody, oferując oszczędność energii i uproszczoną konserwację.

Więcej informacji

Jakość i temperatura wody z maksymalną trwałością i stylem pokrywyOdkryj innowacyjne pokrywy Prime Tex Cover, zaprojektowane tak, aby podnieść elegancję i styl Twojego spa.

Więcej informacji