Colour Sense

Zmienia wannę z hydromasażem w relaksujące centrum chromoterapii

Colour Sense zmienia wannę z hydromasażem w prawdziwe centrum chromoterapii, oferujące terapię wellness opartą na pozytywnym wpływie kolorów na zdrowie i jakość życia ludzi. W rezultacie Aquavia Spa wyposażyła niektóre ze swoich modeli spa w system oświetlenia, który wykorzystuje wiele reflektorów LED do wyświetlania wybranego koloru lub sekwencji świetlnych alternatywnych zakresów kolorów (z bezpośrednią zmianą lub przejściami kolorów), w celu stworzenia połączenia między kolorem, umysłem i ciałem.

Coraz więcej ekspertów opowiada się za zdolnością koloru i stymulacji wizualnej do poprawy zdrowia ludzi, a nawet zapobiegania chorobom, a także za korzyściami emocjonalnymi, takimi jak zwalczanie stresu lub stymulowanie kreatywności.

Spa Colour Sense posiada reflektory LED na obwodzie elementów sterujących i w różnych miejscach pod wodą. W ten sposób, oprócz właściwości chromoterapii, estetyka wanny z hydromasażem przy słabym lub wyłączonym oświetleniu otoczenia jest naprawdę spektakularna.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Wysokowydajna filtracja ciśnieniowa High Performance Water Care firmy Aquavia Spa oferuje wydajne filtrowanie pod wysokim ciśnieniem, które optymalizuje jakość wody i ułatwia konserwację spa, zapewniając doskona

Więcej informacji

Wysokiej jakości oświetlenie LED obudowy spaOświetlenie Pure Line Aquavia Spa zmienia estetykę spa dzięki polichromatycznemu oświetleniu LED, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewną

Więcej informacji

Silny wpływ jednego z najbardziej kreatywnych miast na świecieAquavia Spa łączy kreatywny dynamizm Barcelony z innowacyjnością w inżynierii, oferując unikalne i ekskluzywne spa, zaangażowane w jakość, efektywność energetyczną i zrów

Więcej informacji

Jakość i temperatura wody z maksymalną trwałością i stylem pokrywyOdkryj innowacyjne pokrywy Prime Tex Cover, zaprojektowane tak, aby podnieść elegancję i styl Twojego spa.

Więcej informacji