Clean Water

Wtrysk ozonu dla doskonałej filtracji

Clean Water to proste, podstawowe, bezobsługowe rozwiązanie, które polega na wprowadzeniu ozonu (O3) do wody poprzez własny system filtracji spa. Dodanie ozonu pomaga zneutralizować trudne do odfiltrowania osady, a zwłaszcza mydła, olejki do ciała i inne substancje, które są trudne do oczyszczenia, gdy znajdują się w wodzie spa.

Mechanizm wtrysku ozonu uruchamia się automatycznie podczas filtracji i zatrzymuje się po jej zakończeniu. Nasze testy potwierdzają, że dzięki Clean Water skuteczność filtracji wzrasta o 80%.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Dodatkowe wstrzyknięcie gorących i otaczających bąbelków na nogi i pośladkiCiesz się relaksującym masażem w swoim spa dzięki Relax Impact System od Aquavia Spa, który oferuje otaczające morze bąbelków specjalnie ukierunkowanych na nogi i pośladki, z

Więcej informacji

Chromoterapia dla poprawy samopoczucia i zdrowiaSystem Colour Sense zamienia spa w centrum chromoterapii, wykorzystując oświetlenie LED do wyświetlania określonych kolorów lub sekwencji światła, które mają pozytywny wpływ

Więcej informacji

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Wytrzymałe konstrukcje zapewniające długą żywotność produktuSolidna metalowa konstrukcja Aquavia Spa gwarantuje trwałość i odporność spa w każdym środowisku, popartą 15-letnią gwarancją dla trwałego spokoju ducha.

Więcej informacji

Zaprojektowany i wyprodukowany wyłącznie w Europie, z certyfikatem najwyższej jakościW obliczu trendu decentralizacji produkcji, Aquavia Spa zdecydowała się utrzymać własną produkcję, w Cervera (70 km od Barcelony), wszystkich naszych spa i basenów.

Więcej informacji