Aromaterapia

Przyjemne zapachy dla spa

Opcja Aromaterapii włącza przyjemne zapachy do bąbelków powietrza w spa, podnosząc moment hydromasażu i wzmacniając jego holistyczne odczucia. W przeciwieństwie do konwencjonalnych olejków, które mieszają się z wodą spa i brudzą ją, Aromaterapia nie generuje żadnych pozostałości, ponieważ aromat jest uwalniany w całości do powietrza.

Aromaterapia to praktyka licząca 4500 lat, która dopiero niedawno powróciła do kultury zachodniej i która okazała się mieć wysoce skuteczne właściwości poprawiające zdrowie i jakość życia, poza korzyściami emocjonalnymi i bodźcami.

Jego obsługa jest prosta i łatwa w utrzymaniu: wszystko, co musisz zrobić, to umieścić jeden z ładunków do aromaterapii w zbiorniku na zewnętrznej powierzchni spa i po zamknięciu pokrywy aktywować obieg powietrza.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Jakość i temperatura wody z maksymalną trwałością i stylem pokrywyOdkryj innowacyjne pokrywy Prime Tex Cover, zaprojektowane tak, aby podnieść elegancję i styl Twojego spa.

Więcej informacji

Energooszczędna izolacjaSystem izolacji EcoSpa w Aquavia Spa zapewnia stałą temperaturę wody i do 69% oszczędności energii, nawet w zimnym klimacie, promując wydajność i poszanowanie środowiska.

Więcej informacji

Cicha, ekonomiczna i niezależna filtracja zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały czas.Ten innowacyjny system jest niezwykle cichy i zużywa bardzo mało energii, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać do nocy, aby przefiltrować wodę w spa.

Więcej informacji

Obudowy bez śrub, z wygodnym mechanizmem otwieraniaWoodermax od Aquavia Spa to ekskluzywne obudowy spa z systemem mocowania paneli, który eliminuje widoczne śruby, oferując prostą i praktyczną instalację i konserwację przez jed

Więcej informacji

Wtrysk ozonu w procesie filtracji w celu neutralizacji mydła, olejów i innych trudnych do usunięcia osadów.Aquavia Spa's Clean Water wykorzystuje wtrysk ozonu w celu poprawy filtracji w spa, gwarantując czystą wodę o zwiększonej wydajności 80%.

Więcej informacji