Nordic Insulation System

Izolacja wanny z hydromasażem przed najzimniejszymi warunkami zewnętrznymi

Nordic Insulation System to kompletny system izolacji, szczególnie odpowiedni do wszystkich zewnętrznych wanien spa i basenów swim spa. Jest to 10-cio mm materiał termoizolacyjny składający się z 5 warstw, w następującej kolejności:

  • Aluminium
  • Pianka RC9 + polietylen o niskiej gęstości (z podwójną warstwą).
  • Nieusieciowana pianka polietylenowa FONEX (20 kg/m3).
  • Pianka RC9 + polietylen o niskiej gęstości (z podwójną warstwą).
  • Aluminium

Materiał ten pokrywa całą powierzchnię boczną spa (oprócz izolacji dna, która jest standardem we wszystkich spa) i tworzy komorę powietrzną, która zapobiega wyciekom ciepła, maksymalizuje wydajność energetyczną i prowadzi do dużych oszczędności energii.

Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez nasz dział jakości, aby utrzymać temperaturę wody na poziomie 38ºC przy temperaturze zewnętrznej -15ºC, Nordic Insulation System gwarantuje oszczędność energii na poziomie 80% w porównaniu do spa bez izolacji.

INNE FUNKCJONALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ NAS ZAINTERESOWAĆ

Energooszczędna izolacjaSystem izolacji EcoSpa w Aquavia Spa zapewnia stałą temperaturę wody i do 69% oszczędności energii, nawet w zimnym klimacie, promując wydajność i poszanowanie środowiska.

Więcej informacji

Chromoterapia dla poprawy samopoczucia i zdrowiaSystem Colour Sense zamienia spa w centrum chromoterapii, wykorzystując oświetlenie LED do wyświetlania określonych kolorów lub sekwencji światła, które mają pozytywny wpływ

Więcej informacji

Wysokiej jakości oświetlenie LED obudowy spaOświetlenie Pure Line Aquavia Spa zmienia estetykę spa dzięki polichromatycznemu oświetleniu LED, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewną

Więcej informacji

Wytrzymałe konstrukcje zapewniające długą żywotność produktuSolidna metalowa konstrukcja Aquavia Spa gwarantuje trwałość i odporność spa w każdym środowisku, popartą 15-letnią gwarancją dla trwałego spokoju ducha.

Więcej informacji

Aromaty, które personalizują środowisko i poprawiają samopoczucieCiesz się przyjemnymi zapachami w swoim spa dzięki opcji Aromaterapii, która wzmacnia doznania hydroterapii bez pozostawiania śladów, zapewniając korzyści dla zdrowia i dobrego

Więcej informacji