Zestaw do dezynfekcji wody

Doskonała przyjemność

Zestaw do dezynfekcji Aquavia Water Care pozwala w prosty i wygodny sposób kontrolować jakość wody w wannie spa.

Dzięki temu produktowi dezynfekcja wody jest prosta. Utrzymuj krystalicznie czystą wodę bez żadnych testów i innych skomplikowanych procesów. Aquavia Water Care zapewnia maksymalną jakość wody przy minimalnym wysiłku.

Bezproblemowa przyjemność. To jest to czego chcesz. Dlatego kupiłeś wannę spa lub jacuzzi. Będziesz w pełni cieszyć się każdą sekundą, którą w niej spędzisz, dopóki bakterie i inne mikroorganizmy nie osadzą się w gładkiej warstwie zwanej biofilmem wokół krawędzi wanny, a osady kamienia nie zaczną niszczyć wanny. Więc co teraz robisz? Jedynym rozwiązaniem wydaje się czyszczenie chlorem i innymi środkami chemicznymi. Czy wiesz jednak, że chlor (nawet w dużych ilościach) zabija tylko bakterie na powierzchni i nie ma wpływu na organizmy żywe, które znajdują się głębiej? Chlor szkodzi również środowisku i może powodować poważne skutki uboczne na skórze, oczach i układzie oddechowym.

Dlatego oferujemy krystalicznie czystą, organiczną alternatywę: Aquavia Water Care, woda tak czysta, jak to tylko możliwe…

Jak działa Aquavia Water Care

Aquavia Water Care to kompleksowy, przyjazny dla środowiska produkt do uzdatniania wody w wannie spa, jacuzzi lub basenie. Produkt działa w wyjątkowy sposób, wystarczy dodać do wody w wannie minimalną ilość środka dezynfekującego, niczym tabletka chlorkowa w dozowniku. Aquavia Water Care również ulega biodegradacji, a więc jest przyjazna dla środowiska na dwa sposoby.

Aquavia Water Care oczyszcza wodę w wannie z hydromasażem lub jacuzzi od dołu do powierzchni w prosty, ale skuteczny sposób. Cotygodniowy zabieg Aquavia Water Care zapobiega tworzeniu się kamienia, będącego siedliskiem bakterii i innych mikroorganizmów. Aquavia Water Care rozpuszcza również powstały już kamień. Ozonator lub lampa UV w Twojej wannie z hydromasażem, jacuzzi lub lampie UV zrobią resztę: zabiją rozpuszczone bakterie i zdezynfekują wodę. Rezultatem jest krystalicznie czysta i cudownie miękka woda.

Dodatkowe korzyści

Dzięki Aquavia Water Care Twoja wanna z hydromasażem lub jacuzzi będzie higienicznie czysta. Wydłuża to jej żywotność. Ale Twoje ciało i dusza również czerpią korzyści ze stosowania Aquavia Water Care. Czysta i miękka woda sprawia, że Twoja skóra jest gładka jak jedwab i głęboko ją oczyszcza, a przyjemny, świeży zapach Aquavia Water Care pomaga zrelaksować umysł.

INNE AKCESORIA, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ