Konceptualizujemy, projektujemy, produkujemy, testujemy i wprowadzamy na rynek nasze spa w ramach procesu, który – w pełni dostosowany do potrzeb klienta – pozwala nam realizować dostawy w czasie krótszym niż trzy tygodnie. Ta elastyczność jest możliwa dzięki ścisłemu harmonogramowi (opartemu na procesach LEAN ), a także wiedzy wysoko wyszkolonego i doświadczonego profesjonalnego zespołu.

Aquavia Spa produkuje spa zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego, wanny z hydromasażem odpowiednie dla każdego poziomu intensywności użytkowania, ale zawsze zorientowane na ekskluzywność i maksymalizację wydajności. Z naszej nowoczesnej fabryki spa o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, produkujemy ponad 2000 spa i swimspas rocznie, przeznaczonych do 40 krajów w Europie, Azji i Afryce.

Aquavia Spa, wiodący producent spa i wanien z hydromasażem w Europie

Zaprojektowane, wyprodukowane i sprzedawane wyłącznie w Barcelonie, wanny spa Aquavia są liderem pod względem jakości, funkcjonalności i niezawodności technicznej. Kontrolujemy każdy szczegół: najnowocześniejszy design, skrupulatnie dobrane materiały, wydajność i ergonomię, nienaganne wykończenia i kontrolę jakości na każdym etapie procesu. Wszystko to gwarantuje, że każda z naszych wanien z hydromasażem jest produktem najwyższej jakości i wydajności, najbardziej ekskluzywnym w swojej kategorii na rynku.
Nasze wanny spa wykorzystują najnowszą i najwyższą technologię, aby służyć ludziom, którzy będą z nich korzystać. Użytkownik znajduje się w centrum naszych wysiłków badawczo-rozwojowych, a jakość w projektowaniu opiera się na ulepszaniu zarówno tego, co widać, jak i tego, co można tylko poczuć. To, w połączeniu z maksymalną wydajnością produkcji opartą na procesach LEAN, czyni nas najbardziej konkurencyjnymi pod względem wartości dodanej na rynku hydroterapii.

WARTOŚCI AQUAVII

Projektowanie szczęśliwego życia

Design nie tworzy szczęścia, ale pomaga. Aquavia Spa projektuje każde spa w dwóch kierunkach: wewnętrznie, pod względem ergonomii i terapii, aby zapewnić, że każda część ciała może skorzystać z optymalnego masażu i maksymalnego dobrego samopoczucia; oraz zewnętrznie, z estetycznego punktu widzenia, w zakresie, w jakim nasze wanny z hydromasażem stają się centralnymi i charakterystycznymi elementami przestrzeni, w której się znajdują. Bez wątpienia szczęście nie polega na posiadaniu spa w domu. Chociaż, co to za szczęście mieć spa!

imagen de una marca logo de la marca ue
imagen de una marca logo de la marca ue