ES-POOL 2024 ASOFAP

Krajowe spotkanie sektora basenów i spa w Hiszpanii

Zbliżające się ważne wydarzenie, które nada ton na rok 2024: ES-PISCINA, krajowe spotkanie sektora basenów i spa w Hiszpanii, organizowane przez ASOFAP. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się 14 i 15 lutego 2024 r. w prestiżowym Espacio MEEU w Madrycie.

ASOFAP, hiszpańskie stowarzyszenie sektora basenowego, postanowiło pójść o krok dalej dzięki ES-PISCINA. Wydarzenie to, organizowane w ramach obchodów 25-lecia AS OFAP, odegra kluczową rolę w rozwoju sektora basenów i odnowy biologicznej.

Czego można się spodziewać podczas wydarzenia:

Aquavia Spa będzie obecna na ponad 1000 m² powierzchni ze stoiskami firmowymi o wymiarach 4×3 m, prezentując najnowsze innowacje i zaspokajając potrzeby wszystkich obecnych profesjonalistów.

Wydarzenie będzie gospodarzem specjalistycznych konferencji, podczas których eksperci z sektora luksusowych spa podzielą się spostrzeżeniami na kluczowe tematy, w tym jacuzzi.

Najważniejszym punktem spotkania będzie wręczenie nagród ASOFAP dla najbardziej atrakcyjnych basenów i spa w Hiszpanii w latach 2023-2024. Ta edycja pobiła rekordy z ponad 150 nominacjami od wielu firm z branży. Ponadto odbędzie się specjalna uroczysta kolacja z okazji 25-lecia ASOFAP.

Nie przegap okazji, aby być częścią ES-PISCINA 2024, wydarzenia, które obiecuje na nowo zdefiniować krajobraz sektora w Hiszpanii, z udziałem Aquavia Spa.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!